آمادگی زبان انگلیسی
زبان انگلیسی و مدرک آیلتس از موارد بسیار مهم و موثر در جریان مهاجرت به استرالیا و نیوزیلند است.

ارمغان ویزا این موضوع را بسیار خوب درک کرده که بسیاری از متقاضیان مهاجرت نگران نمره آیلتس و دریافت حداکثر امتیاز از نمره آیلتسشان می باشند. در خیلی از موارد هم شده است حتی افرادی که از لحاظ مدرک تحصیلی و سابقه کاری خیلی خوب و قوی بوده اند، اما به علت نگران بودن از نمره آیلتس چند سالی از فرصت طلایی زندگی خودشان را از دست داده اند.

دفتر ارمغان ویزا برای رفع نگرانی های موجود متقاضیان مهاجرت، برنامه ریزی ویژه ای را با همکاری گروه های آموزش آیلتس که به صورت هماهنگ با وکلای ما، در صورت درخواست متقاضی، در غالب قراردادی با فرد به صورت تضمینی، متعهد به آماده سازی ایشان برای شرکت در آیلتس و اخذ نمره لازم می باشند. 

در این دوره ها پرانرژی ترین و مجرب ترین مدرسین ایرانی و استرالیایی همراه شما خوبان هستند. 
مهاجرت استرالیا- آزمون آیلتس
یکی از مهمترین شروط موفقیت در پروسه مهاجرت به کشور استرالیا داشتن مدرک امتحان IELTS است. این امتحان نه تنها در جریان کاری مهاجرت بسیار ضروری می باشد بلکه در هنگام ورودتان به محیط جدید نیز به شما یاری می دهد تا بتوانید با اطرافیان خود ارتباط برقرار کنید. لذا ما به شما توصیه می کنیم حتما در تقویت هر چه بهتر این امر مهم، در حد امکان تلاش کنید.

International English Testing System یا همان IELTS، امتحانی است که در آن تمام توانایی های نوشتاری، گفتاری، شنوایی، و خواندن شما مورد ارزیابی قرار می گیرد. امتحان IELTS برخلاف آنچه بسیاری افراد فکر می کنند امتحان خیلی سختی نیست ولی متأسفانه یکی از موانعی است که در راه بسیاری از متقاضیان مهاجرت به استرالیا قرار دارد.

البته این را هم بگویم که بسیاری از دوستان بعد از کسب مدرک IELTS دیگر جدیت لازم برای یادگیری زبان را کنار گذاشته، غافل از آن می شوند که آنها به این زبان در آینده نیز که در کشوری انگلیسی زبان مشغول به زندگی خواهند شد، نیاز فراوان خواهند داشت.

کل امتیاز مشخص شده برای این آزمون از 9 نمره است و در دو سطح آکادمیک و جنرال برگزار می شود.

افرادی که در مقطع لیسانس و یا فوق لیسانس هستند نوع امتحان برای آنها آکادمیک بوده و برای افراد با مدرک فنی حرفه ای جنرال است( برای ویزاهای مهارتی ). آکادمیک امتحانی تخصصی است و امتحان هر شخص با توجه به تخصص وی صورت می گیرد. در سطح آکادمیک نیز نمره 6 در تمام رشته ها قابل قبول بوده و فقط در بعضی رشته های پزشکی و حقوق است که به IELTS آکادمیک 7 نیاز است.
اگر مدت زیادی از زمان امتحان IELTS شما می گذرد و شما قصد مهاجرت به استرالیا را دارید، یقینا شما باید دوباره در این امتحان شرکت کنید زیرا مدت زمان اعتبار امتحان IELTS فقط 2 سال تا بعد از ان می باشد.