مهاجرت به استرالیا
 

تعریف ویزای کار یا تخصص یا skill visa استرالیا چیست؟

ویزای کار یا تخصص استرالیا, برای افرادی صادر می شود که شرایط مناسبی را طبق قانون مهاجرت استرالیا برای صدور این نوع ویزا داشته باشند.


مهاجرت مهندسین به استرالیا

در استرالیا صنعت فنی و مهندسی شامل رشته های مهندسی می باشد که در زمینه ی طراحی, ساخت و بهره برداری از ماشین آلات و محصولات, ساختار دستگاه ها مشغول به کارند.  رشته های مهندسی شامل زیر شاخه های متفاوت می باشد که هر یک به صورتی در ساخت و تولید محصولات و خدمات مهم می باشند.  مهندسین از دانش های  علمی, دانش اقتصادی و عملی خود برای ایجاد سیستم ها و تولید مواد شیمیایی و مواد دیگر استفاده میکنند.


مهاجرت - بله یا خیر

مهاجرت کلمه ای که شاید تلفظ آن آسان باشد و جاری کردن مهاجرت بر زبان ساده.

ولی انجام مهاجرت همواره یکی از تصمیم های مهم زندگی هر انسان در طول زندگی شخصی و خانوادگی محسوب می شود.


مهاجرت پزشکان به استرالیا

مهاجرت پزشکان به استرالیا کمی دارای پیچیدگی های خاص است . البته در مقایسه با مهندسین و سایر مشاغل باید اشاره کنیم که کمی دشوارتر هم هست. ولی خوبی این مسئله این است که اگر موفق به اخذ ویزای کار بشوند, از دستمزدهای بالایی در استرالیا برخوردارند و می توانند زندگی مرفه را در استرالیا ایجاد کنند.


ویزای سرمایه گذاری استرالیا - 891

ویزای سرمایه گذاری استرالیا با زیرگروه 891 یک ویزای اقامت کوتاه مدت است. 


مهاجرت استرالیا- آزمون آیلتس

یکی از مهمترین شروط موفقیت در پروسه مهاجرت به کشور استرالیا داشتن مدرک امتحـان IELTS   است .این امتحان نه تنها در جریان کاری مهـاجرت بسیار ضروری می باشد بلکه در هنگام ورودتان به محیط جدید نیز به شما یاری می دهد تا بتوانید با اطرافیان خود ارتباط برقرار کنید. لذا ما به شما توصیه می کنیم حتما در تقویت هر چه بهتر این امر مهم در حد امکان تلاش کنید.  


ورزش در استرالیا

اولین ورزش مورد علاقه ی مردم استرالیا فوتبال است. از سالیان گذشته این ورزش یکی از بر طرفدارترین و پرشورترین ورزش های این کشور به شمار می آمده. در ملبورن باشگاه های زیادی هستند که در لیگ فوتبال استرالیا تشکیل تیم داده اند.


 دسته بندی ویزاهای استرالیا

 دسته بندی ویزاهای استرالیا


کار در استرالیا

استرالیا یکی از کشور های بسیار توسعه یافته جـهان به شمار می آید که اقتصاد آن متکی بر بازرگانی و کشاورزی  می باشد. در سالهای اخیر سرمایه گزاران متعددی از کشورهای  مختلف جهان به استرالیا مهاجرت کرده و سرمایه گذاری و نیروی کار جدید را در این کشور  خلق کرده  و توسعه داده اند .شرایط آب و هوایی استرالیا

استرالیا قاره ای است که به دلیل وسعت آن شرایط مختلف آب و هوایی را در آن تجربه می کنید. درجه حرارت می تواند از زیر صفر در کوه های برفی در جنوب استرالیا به گرمای شدید در منطقه کیمبرلی در شمال غرب این قاره برسد.
 


 استرالیا در یک نگاه -1

استرالیا یا همان اقیانوسیه تقریبا 7/6 میلیون کیلومتر مربع مساحت دارد. قاره استرالیا به عنوان کوچکترین قاره جهان به حساب می آید. استرالیا ششمین کشور دنیا از نظر وسعت به شمار می آید. پایتخت استرالیا کانبرا می باشد,  شهری که در آن مجلس کشور قرار گرفته است.


استرالیا در یک نگاه - 2

 استرالیا از شش ایالت و دو سرزمین با قلمرو تشکیل شده است که اختیاراتشان کمتر از ایالت ها ست.


کارگاه آشنایی با مهاجرت به استرالیا

به اطلاعتان می رسانیم طبق برنامه در حال اجرا, چهارمین دوره کارگاه آشنایی با اقامت, کار, زندگی در استرالیا به همت دفتر مهاجرتی ارمغان ویزا و موسسه آموزش تضمینی آیلتس الفبا برگزار خواهد شد.


کارگاه آشنایی با مهاجرت به استرالیا

به اطلاعتان می رسانیم طبق برنامه در حال اجرا, چهارمین دوره کارگاه آشنایی با اقامت, کار, زندگی  در استرالیا به همت دفتر مهاجرتی ارمغان ویزا و موسسه آموزش تضمینی آیلتس الفبا برگزار خواهد شد.
 


کارگاه آشنایی با مهاجرت به استرالیا

به اطلاعتان می رسانیم طبق قولی که داده بودیم, سومین دوره کارگاه آشنایی با اقامت, کار, زندگی  در استرالیا به همت دفتر مهاجرتی ارمغان ویزا و موسسه آموزش تضمینی آیلتس الفبا برگزار خواهد شد.


کارگاه آشنایی با مهاجرت به استرالیا

به اطلاعتان می رسانیم دومین دوره کارگاه آشنایی با اقامت, کار, زندگی  در استرالیا به همت دفتر مهاجرتی ارمغان ویزا و موسسه آموزش تضمینی آیلتس الفبا برگزار خواهد شد.


کارگاه آشنایی با مهاجرت به استرالیا

ارمغان ویزا با همکاری کالج بین المللی آریام اقدام به برگزاری مجموعه سمینارها و کارگاه های آشنایی با کاریابی, اقامت, زندگی, سرمایه گذاری, تحصیل در کشور استرالیا و همچنین آشنایی با تکنیک های امتحانات بین المللی زبان انگلیسی از جمله آیلتس, با حضور کارشناسان خبره می نماید.