ویزای استارت آپ


Australian Startup Visa 


منظور از استارت آپ ایده‌های نو و مبتکرانه‌ای است که در قالب شرکت های جدید و نوپا و در حالت کلی شرکت‌های دانش بنیاد تاسیس می‌شوند و محصولات نوآورانه ای تولید می‌کنند و علاوه بر درآمدزایی و کسب ثروت برای شرکت برای افراد زیادی ایجاد شغل می‌کنند.

به همین علت مهاجرت از طریق ویزای استارت آپ استرالیا می تواند روشی بسیار مناسب به حساب بیاید.


 

دولت فدرال استرالیا به دلایلی تصمیم گرفته از نوامبر ۲۰۱۸ طرح این نوع ویزا را (فعلا به مدت سه سال ) در ایالت استرالیای جنوبی به صورت آزمایشی اجرا کند. دلیل این تصمیم، کمک به توسعه ی اقتصادی ایالت استرالیای جنوبی هست که نسبتا از قافله دیگر شهرهای بزرگ مثل ملبورن و سیدنی عقب مانده.دولت فدرال استرالیا از تمامی طرح هایی که در قالب استارت آپ، اختراع و نوآوری استقبال کرده و از ویزای استارت آپ حمایت‌های می‌کند.

یکی از حمایت‌ها اعطای ویزای ۴ ساله‌ای به فرد و تمامی اعضای خانواده او است. این نوع ویزای قابلیت تبدیل به اقامت دائم استرالیا را دارد و فرد بعد از ۳ سال می‌تواند برای ویزای دائم استرالیا اقدام کند.


 

استارت آپ استرالیا

برای دریافت ویزای استارت آپ استرالیا، اولویت با افرادی است دارای ایده ای نو با پتانسیل سود آوری بالا داشته باشید. حوزه های کاری رشته های مهندسی، فناوری، علوم در رابطه با برنامه استارت آپ استرالیا در اولویت می باشند.


 

این افراد باید با شرایط و قوانین استرالیا هماهنگ باشند: عدم ارتباط خیشاوندی با مدیران شرکت خاص، عدم ارتباط با سهامداران شرکت های استرالیایی و حداقل سه سال سابقه کار در زمینه شغلی مرتبط از جمله این شرایط می باشد. همچنین باید توانایی انتقال مهارت به نیروی کار استرالیایی را داشته باشند، و بصورت ماهرانه بتوانند در راه اندازی کسب و کار اقدام کنند.

اگر تجربه کاری موفق و یا کار آفرین موفقی در کشور مبدا داشته باشید می تواند برای شما یک امتیاز مثبت باشد تا بتوانید دولت استرالیا را برای دریافت ویزای استارت آپ متقاعد کنید.

از ویژگی‌های مهم ویزای استارت آپ استرالیا این است که در هنگام دریافت ویزای استارت آپ نیازی به هیچ نوع سرمایه گذاری مالی نیست. پس از تشکیل پرونده کار آفرینی، توسط نهادهای دولت استرالیا مورد بررسی قرار خواهد گرفت، در صورت تایید مدارک و ایده، به فرد متقاضی اقامت دائم داده می شود.

  • شرایط اخذ اقامت استارت آپ استرالیا شامل موارد زیر است:

 

  • سن افراد باید پایین تر از 45 سال باشد
  • تسلط به زبان انگلیسی با ارائه مدرک آیلتس
  • داشتن یک حرفه و کسب و کار موفق
  • سلامت جسمی و ذهنی (انجام آزمایشات پزشکی)
  • نداشتن سوء پیشینه
  • رعایت تعهدات مالی در کسب و کار
  • مقدار مشخصی از کل دارایی ها را داشته باشید


برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه دریافت ویزای استارت آپ استرالیا با ما در ارتباط باشید


Tel:    021-884444079    /    021-88442204

Whats App: 09393200619

https://Instagram.com/armaghanvisa