صفحه اخبار
گرفتن ویزای استرالیا و اخذ پاسپورت استرالیا و شهروندی استرالیا با شرکت ارمغان ویزا
بلاخره مهاجرت خوبه یا بد

اگه هر شخص هدفشو از مهاجرت بطور مشخص بدونه و انگیزه لازم و داشته باشه همه سختی‌ها و به جون می‌خره تا به هدف برسه

 

خیلی از شما عزیزان درباره شرایط زندگی در استرالیا علت مهاجرت و اینکه اصلا مهاجرت کار دستی هست یا نه از ما سوالاتی پرسیدید. به همین خاطر تصمیم گرفتیم با یکی از دوستان که چند سال پیش به استرالیا مهاجرت کردند و در حال حاضر مقیم استرالیا هستند مصاحبه‌ای انجام بدیم. ایشون آقای ع.ح که حدود ۵ ساله پیش به همراه خانواده به استرالیا مهاجرت کردند و الان در شهر سیدنی استرالیا زندگی می‌کنند.


(( به درخواست خود ایشون لحن مصاحبه بسیار صمیمی و با زبان عامیانه نوشته شده ))


   سلام. من ع.ح هستم و ۴۰ سالمه، مهندسی الکترونیک خوندم و بعد از فارغ‌التحصیلی (سال 82) وارد یه شرکت تجهیزات الکترونیک شدم. بعدها مدیرعامل همون شرکت شدم و تونستم
۲۵٪ از سهام شرکت و بخرم.
 


-        چی شده به مهاجرت از ایران فکر کردید؟

راستش من همیشه به زندگی در خارج از کشور فکر می٬کردم و دوستداشتم چند سالی هم که شده زندگی خارج از کشور و تجربه کنم، اما هیچ وقت براش برنامه جدی نداشتم.چون من به مهاجرت به چشم یه هدف بزرگ نگاه نمی‌کنم، مهاجرت و یه راه برای رسیدن به رویاهام می‌بینم.  تا اینکه ۷ سال پیش ( سال 2013) به صورت جدی به مهاجرت از ایران فکر کردم و  با خانمم صحبت کردم، در نهایت تصمیم به مهاجرت گرفتیم.
اطلاعات زیادی درباره کشورها و نحوه مهاجرت نداشتم. به همین خاطر با چندتا از دوستان قدیمی که از ایران مهاجرت کرده بودن تماس گرفتیم و سوال‌هایی پرسیدیم، از اونجایی که این چندساله قوانین مهاجرت خیلی عوض شده، اطلاعات به روزی بدست نیاوردیم. تو سایت‌ها و پیج‌های زیادی شروع به سرچ کردیم ولی معمولا اطلاعات کلی بود  و نمی‌تونستیم شرایطمون و ارزیابی کنیم.

به خودم گفتم شاید بهتره با یه وکیل با تجربه مشورت کنم، یکی از دوستان شمارو بهم معرفی کرد  و گفت دفتر شما همزمان چندتا وکیل رسمی داره که در اداره مهاجرت استرالیا شماره ثبت دارن (MARA Number).با شما تماس گرفتم و  چون شرایطمون برای مهاجرت به استرالیا مناسب بود وقت مشاوره برامون تنظیم شد. 


لینک دانلود

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 28
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1399/02/06
  • تعداد مشاهده : 759 بار