صفحه اخبار
قوانین ویزای مهارت استرالیا- قوانین ویزای مهارت استرالیا2020- قوانین ویزای مهارت استرالیا 2020- قوانین ویزای سرمایه گزاری استرالیا- قوانین ویزای سرمایه گذاری استرالیا- قوانین ویزای سرمایه گزاری استرالیا2020- قوانین ویزای سرمایه گزاری استرالیا 2020
مزایای مالیاتی جدید برای خانه اولی‌ها در ایالت نیوساوت‌ولز


 
براساس این طرح جدید خانه اولی‌هایی که ملکی تا سقف قیمت یک میلیون دلار خریداری کنند،

در پرداخت هزاران دلار هزینه Stamp Duty  صرفه جویی می کنند.


براساس تغییراتی که دومینیک پروتت رئیس خزانه داری نیوساوت‌ولز روز گذشته ، ۲۷ جولای ۲۰۲۰ اعلام کرد، افرادی که از اول آگوست سال جاری املاکی تا قیمت ۸۰۰ هزار دلار خریداری می‌کنند از پرداخت هزینه Stamp Duty معاف و افرادی که املاکی تا قیمت یک میلیون دلار خریداری می‌کنند، در زمان پرداخت Stamp Duty تخفیف ویژه‌ای دریافت خواهند کرد. آستانه معافیت قبلی قیمت مسکن، ۶۵۰ هزار دلار بوده است.

این تغییرات بخشی از طرح واکنش به تاثیرات کووید-۱۹ دولت است که می‌تواند هزینه خرید خانه اولی‌هایی که ملکی به ارزش ۸۰۰ هزار دلار خریده‌اند را از محل Stamp Duty تا ۳۱ هزار و ۳۳۵ دلار کاهش دهد. دولت نیوساوت‌ولز پیش‌بینی کرده‌ است ۶۰۰۰ خریدار ملک می‌توانند از این طرح استفاده کنند.

این طرح همچنین به خانه‌اولی‌هایی که قصد خرید خانه‌هایی تا سقف قیمت ۶۰۰ هزار دلار دارند، کمک هزینه‌ای ۱۰ هزار دلاری اعطا می‌کند. افرادی که قصد خرید زمین و ساخت اولین خانه خود با مجموع قیمت ۷۵۰ هزار دلار دارند نیز مشمول طرح دریافت کمک‌هزینه ۱۰ هزار دلاری خواهند بود.

این به آن معنی است که حداکثر سودی که یک خانه اولی می‌تواند از آن بهره ببرد- در صورت خرید خانه جدید و دریافت کمک هزینه خرید ملک-  برابر ۳۲ هزار و ۳۳۵ دلار خواهد بود. همچنین براساس این طرح، آستانه Stamp Duty برای ملک‌های خالی از ۳۵۰ هزار دلار به ۴۰۰ هزار دلار افزایش یافته و سقف آن ۵۰۰ هزار دلار خواهد بود.

 • نویسنده : مدیر سیستم
  • امتیاز :
  • 1
  • 0
 • تاریخ انتشار : 1399/05/08
 • تعداد مشاهده : 471 بار