صفحه اخبار
ویزا مهارت ویزا اسکیل استرالیا ویزا مهارت استرالیا ویزا سرمایه گذاری استرالیا ویزا تخصص ویزا تخصص استرالیا ویزای تخصص استرالیا ویزا 2020 ویزای تخصص استرالیا 2020 اقامت اقامت2020 اقامت 2020 اقامت دایم اقامت موقت اقامت موقت 2020
آیا استرالیا سفر به چین را آزاد می‌کند


   نخست‌وزیر استرالیا در حال بررسی تصمیمی است که در آینده سفر به برخی استان‌های چین را آزاد اعلام کند


 اسکات موریسون، اظهار کرد که استرالیا درحال بحث و گفت‌وگو با کشورهایی از جمله ژاپن، کره و نیوزیلند است و درعین‌ حال سایر مناطق کم‌خطر، به‌ویژه در شمال آسیا هم برای توافق موسوم به حباب سفر مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

حباب سفر توافقی است که بین دو یا چند کشور برای بازکردن مرزهایشان برای انجام سفرهای بدون قرنطینه سخت به امضا می‌رسد. به‌طورکلی، این اقدامات بین دولت‌های نزدیک و براساس اعتماد متقابل انجام می‌شود. در این توافق هر دو طرف اطمینان می‌دهند که ویروس را به خوبی مدیریت می‌کنند.

موریسون افزود که استرالیا پیش‌ از باز کردن مرزهای بین‌المللی‌اش با احتیاط پیش خواهد رفت. استرالیا برای اولین بار در ماه مارس مرزهای خود را به روی دیگر کشورها بست.

موریسون در این‌خصوص گفت: کشورهایی وجود دارند که به وضوح بهتر از آنچه در اروپا و ایالات‌متحده شاهد هستیم، عمل می‌کنند. اوضاع در اروپا و ایالات‌متحده وحشتناک است و بدیهی است که این وضعیت، خطرات بزرگی را برای افرادی که از آن مناطق به استرالیا می‌آیند، ایجاد می‌کند.

استرالیا در ماه اکتبر پس از ماه‌ها مذاکره در خصوص تشکیل حباب سفر با نیوزیلند برای اولین‌بار از مسافران خارج از کشور استقبال کرد. در‌حالی‌که نیوزیلندی‌ها می‌توانند بدون نیاز به قرنطینه اجباری به استرالیا سفر کنند، ورود شهروندان استرالیایی به نیوزیلند در صورت سپری کردن ۱۴ روز در قرنطینه مجاز است.

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 3
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1399/08/27
  • تعداد مشاهده : 1150 بار