صفحه مقالات

مهاجرت استرالیا- آزمون آیلتس

یکی از مهمترین شروط موفقیت در پروسه مهاجرت به کشور استرالیا داشتن مدرک امتحـان IELTS   است .این امتحان نه تنها در جریان کاری مهـاجرت بسیار ضروری می باشد بلکه در هنگام ورودتان به محیط جدید نیز به شما یاری می دهد تا بتوانید با اطرافیان خود ارتباط برقرار کنید. لذا ما به شما توصیه می کنیم حتما در تقویت هر چه بهتر این امر مهم در حد امکان تلاش کنید.  

یکی از مهمترین شروط موفقیت در پروسه مهاجرت به کشور استرالیا داشتن مدرک امتحان IELTS  است .این امتحان نه تنها در جریان کاری مهاجرت بسیار ضروری می باشد بلکه در هنـگام ورودتان به محیط جدید نیز به شما یاری می دهد تا بتوانید با اطرافیان خود ارتباط برقرار کنید. لذا ما به شما توصیه می کنیم حتـما در تقویت هر چه بـهتر این امر مهم، در حد امکان تلاش کنید.  
 
International English Testing System یا همـان IELTS، امتحـانی است که در آن تمـام توانـایی های نوشتاری, گفتـاری, شنوایی و خوانـدن شما مـورد ارزیابی قـرار می گیرد. امتحان IELTS برخلاف آنچه بسیاری افراد فکر می کنند امتحـان خیلی سختی نیست ولی متعصفانه یکی از موانعی است که در راه بسیاری از متقاضیان مهـاجرت  به استرالیا قرار دارد.
 
البته این را هم بگویم که بسیاری از دوستان بعد از کسب مدرک IELTS  دیگر جدیت لازم برای یادگیری زبان را کنار گذاشته, غافل از آن می شوند که آنها به این زبان در آینده نیز که در کشوری انگلیسی زبان مشغول به زندگی خواهند شد، نیاز فراوان خواهند داشت.
 
کل امتیاز مشخص شده برای این آزمون از 9 نمره است و در دو سطح آکادمیک و جنرال برگزار می شود.
 
افرادی که در مقطـع لیسانس و یا فـوق لیسانس هستند نوع امتحان برای آنها آکـادمیک بوده و برای افراد با مدرک فنی حرفه ای جنرال است( برای ویزاهای مهارتی ). آکـادمیک امتحانی تخصصی است و امتحـان هر شخص با توجه به تخصص وی صورت می گیرد. در سطح آکادمیک نیز نمره 6 در تمـام رشته ها قابل قبول بوده و فقط در بعضی رشته های پزشکی و حقوق است که به IELTS  آکادمیک 7 نیاز است.
 
اگر مدت زیادی از زمان امتحان IELTS شما می گذرد و شما قصد مهاجرت به استرالیا را دارید, یقینا شما باید دوباره در این امتحان شرکت کنید زیرا مدت زمان اعتبار امتحان IELTS فقط 2 سال تا بعد از ان می باشد.
 

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1395/01/30
  • تعداد مشاهده : 2585 بار