صفحه مقالات

مهاجرت پزشکان به استرالیا

مهاجرت پزشکان به استرالیا کمی دارای پیچیدگی های خاص است . البته در مقایسه با مهندسین و سایر مشاغل باید اشاره کنیم که کمی دشوارتر هم هست. ولی خوبی این مسئله این است که اگر موفق به اخذ ویزای کار بشوند, از دستمزدهای بالایی در استرالیا برخوردارند و می توانند زندگی مرفه را در استرالیا ایجاد کنند.

 نمره آیلتس 7 در هر مهارت امتحان آیلتس و شرکت در امتحانی به نام MCQ و گذرندان موفق این امتحان از لازمه های اقدام برای مهاجرت به استرالیا می باشد.
 
حال اگر متقاضی مهاجرت بتواند Job Offer  خاصی از طریق Agent  های رسمی فعال در حوزه خدمات پزشکان از استرالیا دریافت کند, پروسه کار خود را خیلی آسان تر می کند. ولی در نظر داشته باشید گرفتن پیشنهاد شغلی کار سختی است و نیاز به ارتباطات قوی در ایالت های استرالیا دارد.
 
پزشکان بعد از گذراندن موفق امتحان آیلتس و MCQ , باید خودشان را در سازمانی مثل سازمان نظام پزشکی ایران رجیستر کنند.
 
این را هم اضافه کنم که بازار کار پزشک عمومی به خاطر قوانین پزشکی استرالیا بسیار مطلوب می باشد و حتی متخصصین ما که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند, خودشان ترجیح می دهند به عنوان پزشک عمومی به فعالیت بپردازند.
 
راه دومی که برای پزشکان ودندانپزشکان پیشنهاد می کنیم و بسیار آسان تر و سریع تر انجام می شود, مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری است.
 
این نوع مهاجرت نیاز به آیلتس 4.5 دارد و پروسه زمانی آن هم از 6 ماه تا 9 ماه به طول می انجامد. پزشکان می توانند از طریق خرید یک کسب و کار اقدام به مهاجرت بکنند و بعد از اخذ اقامت برای فعال بودن در زمینه پزشکی اقدام کنند.
 
امیدوارم جامعه پزشکی ما همچنان مثل گذشته با دانش بالا در زمره زبردست ترین پزشکان دنیا قرار داشته باشند.
موفق باشید.
 

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 3
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1395/01/30
  • تعداد مشاهده : 5124 بار